Kontakt

Kontakta oss

 

Här finns vi:

Tykoflex AB
Radiovägen 29
Box 614
135 26 Tyresö

Tel: 08 505 949 00

 

Öppettider i växeln:
måndag-torsdag 08.00-16.00
fredag                 08.00-15.00
lunchstängt     + 12.00-13.00

Org.nr: 556692-9344

GPS Koordinater:
59.240040, 18.211148

Visa större karta
 

Vi som gärna hjälper till inom följande produktområden är:

 

Försäljningschef


Mattias Bredenwall

Tel: 08 505 949 55
mattias.bredenwall@tykoflex.se

 

Telecom och Hinderljus

Rolf Elwin
Tel: 08 505 949 56
rolf.elwin@tykoflex.se
Max Spreitz
Tel: 08 505 949 26
max.spreitz@tykoflex.se
Peter Forsström
Tel: 08 505 949 54
peter.forsstrom@tykoflex.se
Andreas Lydell
Tel: 08 505 949 78
andreas.lydell@tykoflex.se
Order och förfrågan:
order-telecom@tykoflex.se

Snabbkoppling M42

Ronnie Berglund
Tel: 08 505 949 57
ronnie.berglund@tykoflex.se

Order och förfrågan:
info@tykoflex.se

 

Kundtjänst

Helga Gustafsson
Tel: 08 505 949 02
helga.gustafsson@tykoflex.se
 

Inköp

Mattias Björkman

Tel: 08 505 949 61
mattias.bjorkman@tykoflex.se

 

Produktutveckling

Peter Hartvik
Tel: 08 505 949 10
peter.hartvik@tykoflex.se
 

Ekonomi

Ekonomichef:
Raili Blazevska
Tel: 08 505 949 65
raili.blazevska@tykoflex.se
Leverantörsreskontra:
Helen Nord
Tel: 08 505 949 03
helen.nord@tykoflex.se
Leverantörsfakturor skickas till:
ekonomi@tykoflex.se

HR

Weronica Borgeström Prytz
Tel: 08 505 949 92
weronica.borgestrom.prytz@tykoflex.se
 
 

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev här! Fyll i din epostadress nedan.


Om webbplatsen och cookies